Strona główna

 

prawo nowych technologii

Jakub Kralka

usługi prawne dla artystów i przedsiębiorców

 

 

Czytaj dalej

O mnie

Jakub Kralka

Jestem prawnikiem, absolwentem Uniwersytetu Warszawskiego. Uważam, że znajomość przepisów prawa jest niezwykle ważna w moim zawodzie. Ale jest jeszcze jedna rzecz, o której prawnicy często zapominają. To znajomość realiów, w zakresie których stosujemy prawo dla naszych klientów.

Realizowałem zlecenia dla marek takich jak LPP, Komputronik, Gameloft, Spider’s Web czy Ubisoft. Współpracowałem z działami zajmującymi się sprzedażą, marketingiem, tłumaczeniem czy procesem produkcji, dzięki czemu wiem z jakimi zagrożeniami spotykają się na co dzień i w swojej pracy staram się ich przed nimi zabezpieczyć.

Obsługuję twórców, wynalazców, przedstawicieli świata mediów i reklamy, przedsiębiorców (także tzw. start-upy) działających na terytorium Polski, zachodniej Europy czy Stanów Zjednoczonych.

Dbam o dobre relacje i satysfakcję moich klientów, także na szczeblu osobistym. Dzięki takiemu podejściu miałem zaszczyt przywitać Państwa wspaniałą panoramą Warszawy autorstwa mistrza aparatu, Macieja Margasa.

Zapraszam do kontaktu

 

 

kralka


Specjalizacje

Prawo autorskie i własność przemysłowa

Prawo reklamy i prawo prasowe

Prawo dla e-commerce i start-upów

Ochrona danych osobowych

bg image

Oferta

Kompleksowa obsługa prawna

Kompleksowa obsługa prawna

Dla Twojej firmy. Przygotuję ją na ciężkie czasy i będę czuwać…

Porady i opinie prawne

Porady i opinie prawne

Udzielam porad i wskazówek, sporządzam pisemne opinie w zakresie obowiązującego prawa oraz jego stosowania.

Umowy i regulaminy

Umowy i regulaminy

Sporządzam i opiniuję projekty umów, przygotowuję regulaminy, politykę prywatności. Posługuję się biegle językiem polskim i angielskim.

Prawo Nowych Technologii

Prawo Nowych Technologii to tworzony przeze mnie i chętnie czytany (miesięcznie dociera do około 50 000 osób) blog, którego celem jest edukowanie internautów w zakresie prawa obowiązującego w sieci i jej okolicach.

bg image

Kontakt

Zapraszam do kontaktu za pośrednictwem poniższego formularza.

Warszawa

E-mail: jakub.kralka@gmail.com
Telefon: +48 790 890 820