Szkolenia z zakresu prawa autorskiego
project name

Szkolenia z zakresu prawa autorskiego

description

Prawo autorskie towarzyszy nam w Polsce od blisko stu lat, ale dopiero niedawno – wraz z rozwojem nowych mediów – stało się ono zjawiskiem ogólnospołecznym. Co więcej, coraz łatwiej o jego naruszenie, zaś twórcy coraz skuteczniej egzekwują swoje prawa. Dla przedsiębiorstwa naruszenie prawa autorskiego  może skutkować dwoma bardzo poważnymi problemami – natury finansowej, a czasem jeszcze bardziej dotkliwym – natury wizerunkowej.

Z tego też względu zachęcam do wzięcia udziału w szkoleniu poświęconemu prawu autorskiemu oraz pozostałym zagadnieniom prawa nowych technologii. Moje szkolenia organizowane są w oparciu o przykłady praktyczne dopasowane do branży i grup odbiorców przyjmując formę interaktywnych warsztatów, mających na celu nie tylko poznanie obowiązujących przedmiotów, ale też zrozumienie ducha prawa autorskiego, pozwalające na samodzielne interpretowanie prawa w kontekście nowych sytuacji.

Z zakresu prawa autorskiego, prawa reklamy czy prawa prasowego, prowadziłem szkolenia dla wiodących polskich redakcji prasowych, firm z sektora technologicznego, bankowości, agencji kreatywnych i reklamowych oraz instytucji publicznych.

Kontakt w sprawie szkolenia

tel. +48 790 890 820