W wywiadzie dla pisma “GRAMY!” o prawnych aspektach rynku gier video

Przewijaj

Rynek gier video to wielomiliardowa instytucja, na której grają giganci o potencjale porównywalnym – a czasem większym – z gigantami “tradycyjnego świata”. W tle skakania po pirackich okrętach i podbijania średniowiecznych fortec toczą się natomiast – jakżeby inaczej – batalie prawne.

Zapraszam do przeczytania wywiadu jakiego udzieliłem stosunkowo młodemu na rynku czasopismu “Gramy!”.  W kioskach i salonach prasowych pojawi się on po 20. czerwca, natomiast już teraz papierowy numer można zamówić sobie do domu w ramach prenumeraty na stronie internetowej lub też również tam nabyć pismo w wersji elektronicznej.

Sam wywiad, czy też raczej bardzo merytoryczną rozmowę jaką przeprowadził ze mną Redaktor J. Ściślak, zamieszczam poniżej. Za zgodą Pana Redaktora, więc tym razem nie musieliśmy aż tak bardzo przejmować się tym komu przysługują prawa autorskie do wywiadu. Ponieważ od naszej rozmowy minęło trochę czasu, od razu zaznaczam, że wspominane zmiany w prawie konsumenckim jednak nie wejdą w życie w czerwcu, a najwcześniej pod koniec 2014 roku.

To tyle tytułem wstępu, zachęcam do lektury wywiadu oraz całego czwartego numeru magazynu Gramy!

Clipboard01

Submit a comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *