Kontakt

Zatrudnij mnie

Jeżeli uważasz, że moja wiedza okaże się przydatna w usankcjonowaniu od strony prawnej funkcjonowania Twojej internetowej usługi, serwisu, sklepu, bloga czy startupu, wpadłeś z ich powodu w tarapaty, jesteś artystą, przedsiębiorcą, potrzebujesz ciekawego artykułu prasowego na temat prawa albo po prostu chciałbyś wzbogacić swój zespół o moje usługi – e-mail: kuba@techlaw.pl

Pomoc prawna

Każdego tygodnia otrzymuję kilkanaście maili z różnymi pytaniami natury prawnej. Niektóre kwestie są bardzo złożone, a ich rozwiązanie czasochłonne, ale z szacunku do Czytelnika w miarę możliwości staram się pomagać lub chociaż odsyłać we właściwym kierunku. Jeśli nurtuje Cię jakaś prosta kwestia – pisz na adres e-mail kuba@techlaw.pl, zastrzegam jednak, że na tego typu pytania odpowiadam tylko w wolnej chwili!

Pomysł na artykuł

Być może więc lepszym pomysłem byłoby napisanie artykułu adresowanego do ogółu Czytelników. Jeśli uważasz, że Twój problem lub dylemat prawny mógłby zainteresować społeczność TechLaw.pl albo zwyczajnie trafiłeś na jakieś ciekawe zagadnienie w sieci, podrzuć mi pomysł na kuba@techlaw.pl. Być może uda się rozwiązać sprawę z pożytkiem dla następnych pokoleń.